Stratégiai

A PMI Budapest, Magyar Tagozat 2019-ben útjára indította a "Lunch & Learn" azaz "Ebéd közben képezd magad" havi egy órás webinár sorozatát, amit sokak kérésére szándékosan ebédidőre időzítettünk, hogy azok is csatlakozhassanak a PMI Budapest, Magyar Tagozat rendezvényeihez, akik munka után nem tudtak eddig velünk tartani. Az eddigi események iránt hatalmas érdeklődés mutatkozott, több százan követték az előadásunkat Ebben a hónapban is fogjon meg egy szendvicset és a számítógépe elől az interneten keresztül csatlakozzon hozzánk. A Webexet a PMI biztosítja. A webinár 60 perces és magyar nyelvű lesz, Webexen lehet hozzá csatlakozni. A webináron résztvevők 1 PDU pontot írhatnak majd jóvá a részükre megküldött PDU igénylési kóddal.

Ezúttal Keszthelyi Viviennel a világ legfiatalabb, női autóversenyzőjével beszélgetünk az autósport projektekről

Olyan vendéget hívtunk, aki személyes karrierjén keresztül mutatja be, hogy az autósportban mit jelent egy teszt, felkészülési szezon. Mi kell ahhoz, hogy valaki eredményes autóversenyző legyen, milyen egyedi jellemzői vannak az autósport projekteknek.

Meghívott vendégünk:

Keszthelyi Vivien (Debrecen, 2000. december 7.) háromszoros túraautó bajnok autóversenyző, az Audi Sport Racing Academy tagja. Minden idők legfiatalabb női versenyzője a nemzetközi GT4-es bajnokságok történetében, aki dobogós helyen zárta a szezont.

Professzionális karrierjét 2014-ben az FIA Swift Cup Europe sorozatban kezdte, és az ott eltöltött két sikeres szezon eredményeképpen, 2015 őszétől már az Audi Sport Racing Academy egyetlen női és egyben legfiatalabb tagja lett, amivel a magyar autósport történetének első gyári kötődésű pilótájává vált. Élete első bajnoki címeit egy Audi TT volánja mögött nyerte 2016-ban a Közép-Európai Zóna Túraautó Bajnokságban, ahol –15 évesen – sprint (rövid táv) illetve endurance (hosszú táv) kategóriában is magyar bajnok lett.

2017-ben, az Audi TT Cup versenysorozatán az abszolút összetett tabella 2. helyen végzett, ezzel ő lett minden idők legfiatalabb női versenyzője a nemzetközi GT4-es bajnokságok történetében, aki dobogós helyen zárta a szezont. 2018-ban az Audi R8-kupában elért Rookie (junior) bajnoki címe mellett az abszolút tabellán megszerzett ezüstérmével ő lett minden idők legfiatalabb női autóversenyzője a nemzetközi GT4-es (nagytúraautó) bajnokságok történetében, aki dobogós helyen zárta a szezont. 2019-ben a FIA által hitelesített ázsiai F3-as téli bajnokságban, valamint az újonnan induló W Seriesben versenyzett. Az év során elért eredményeivel, az első Forma-3-as szezonban gyűjtött pontok tekintetében ő lett a  magyar autósport történetének legeredményesebb pilótája a kategóriában.

Aki kérdez:

• Karagits Kira - PMI Budapest, Magyar Tagozat

SLIDO a közönség kérdésekhez:

Kérjük, hogy kérdéseit, előzetesen küldje el nekünk a slido.com oldalon keresztül!

A beszélgetés nyelve magyar! A Webináron való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Találkozzunk 2021. január 27-én, szerdán 12:00 órakor!

Üdvözlettel,
PMI Budapest, Magyar Tagozat

A lemondásnak az eseményt megelőző 5 munkanappal 17:00 óráig kell beérkeznie, és írásban, e-mailben kell elküldeni a info@pmi.hu címre. Helyettesítést azonban szívesen fogadunk. Kérjük, hogy a rendezvényt megelőző napon 12:00 óráig jelezze a info@pmi.hu e-mail címen, hogy kit szeretne helyettesíteni.

Fényképezés és filmezés: A PMI Budapest, Magyar Tagozat rendezvényein néha fénykép-, hang- és videofelvételek készülnek. A regisztrációval a résztvevők engedélyt adnak a PMI Budapest, Magyar Tagozat Hungarian Chapter és képviselői számára, hogy a rendezvényeken fotózzák és/vagy rögzítsék őket, és (most és a jövőben is) a résztvevők képét vagy hangját az ilyen eseményekről és tevékenységekről készült fényképeken, videokazettákon, elektronikus reprodukciókban és hangfelvételeken terjesszék.

Ezen információk kizárólag a PMI Budapest, Magyar Tagozat által szervezett és megrendezésre kerülő eseményeire vonatkoznak !